اندکی صبر نمایید،خداوند با صابران است...

نرم افزار فالنامه شهدا

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype

پیام شهدا را با استفاده از این نرم افزار به اطلاع عموم مردم برسانید.بهترین نرم افزار جهت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت.

همیشه با خودم فکر میکردم که چکار کنم پیام و دست نوشته های شهدا را برای عموم مردم به نمایش بگذارم تا این که به لطف خدا و شهدا ایده طراحی نرم افزار فالنامه به ذهنم خورد.

در حال حاضر این نرم افزار به دو بخش تقسیم می شود:

بخش اول:فالنامه شهدا

بخش دوم:فالنامه مهدوی

در بخش اول که عنوان فالنامه شهدا نام دارد کاربر می تواند با ثبت اطلاعات شهدای شهر خودش به همراه عکس آنان به چاپ و نمایش پیام برای عموم مردم بپردازد.لازم به ذکر است در حال حاضر بنده به تعداد 44 شهید از شهرستان استهبان استان فارس در این نرم افزار به ثبت رسانده ام.

در بخش دوم که عنوان فالنامه مهدوی نام دارد کاربر میتواند همانند بخش اول متن های امام زمان(عج) را در نرم افزار به تعداد بی نهایت به ثبت برساند و سپس اقدام به فال گرفتن برای عموم مردم نماید.

امکانات نرم افزار فالنامه:

  • ثبت اطلاعات شهدا به تعداد بی نهایت در نرم افزار
  • نمایش و چاپ در اندازه برگ A5 ,  و A6
  • آمار گیری و ثبت نفرات شرکت کننده
  • ثبت بی نهایت پیام مهدویت در نرم افزار

امکاناتی که در آینده در نرم افزار لحاظ خواهد شد:

الف – فالنامه قرآنی

ب – فالنامه حافظ

کاربر گرامی چنانچه ایده،نظر و پیشنهادی برای هرچه بهتر شدن نرم افزار دارید به ما اطلاع رسانی نمایید.

دانلود نرم افزار فالنامه شهدا

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

 

پایگاه اطلاع رسانی شهدای استهبان(زیرمجموعه سایت میقات نور)  اواسط آذر ماه 99 توانست قدم به قدم و با صبر و حوصله آمار دقیق و شفاف شهدای شهرستان قرآنی استهبان را با قابلیت جستجوی گسترده و بازبینی ، ویرایش و جداسازی آثار،زندگی نامه،وصیت نامه،تصاویر رزمندگان اسلام،فیلم مصاحبه ،چند بیت شعر این 415 شهید را بارگذاری نموده،بنحوی که در حال حاضر همگان می توانند علاوه بر مشاهده اطلاعات شهید موردنظر،اطلاعات ارزشمند خود را برایمان ارسال تا در معرض دید و نظر همگان قرار دهیم.

اینجانب از این فرصت استفاده می نمایم و ضمن تبریک بخاطر طراحی جدید و سرعت بالا و امکانات فوق العاده برای دسترسی عموم و بارگذاری حجم عظیمی از آثار شهدا و جذابیت سایت ،مجددا و خاضعانه باز هم تقاضا نمایم،هر گونه خاطرات و اسناد و مدارکی از این دلاور مردان مخلص که در سخت ترین شرایط،مظلومانه فدای ما و نسل های آینده شدند از طریق فرم ارسال اطلاعات شهدا، به هر شکل ممکن به دست ما برسانند تا در این سایت پرارزش در معرض دید عموم قرار دهیم،مخصوصا خاطرات ناگفته و جذاب برای جوانان مشتاق فرهنگ ایثار و شهادت.

از همه سازمان هایی که اسناد و مدارکی برای انتشار دارند یا عکس،فیلم و صوت مرتبط با شهدای استهبان در اختیار دارند برای استفاده مشتاقان برایمان ارسال نمایند زیرا تنها مرکزی که توانسته است آثار تمام  شهدای استهبان را بادقت کامل در معرض دید همگان قرار دهد همین پایگاه می باشد.

و لازم به این نکته میباشد که تمام هزینه های این سایت شخصی میباشد  و هیچ ارگان و سازمانی دخالت در هزینه این سایت نداشته اند و لذا دوستانی که تمایل دارند می توانند در قسمت حمایت مالی از 1000 تومان تا… به این سایت کمک نمایند.

طراح و مدیر وبسایت 

حسن حیدریان