چند لحظه صبر نمایید همانا که خداوند با صابران است...

e312

پوینده راه شهدا سلام،شما میبایست وارد یا ثبت نام سایت شوید تا از اطلاعات شهدای عزیز استفاده نمایید

در صورت مغایرت اطلاعات شهید ، مراتب را از طریق فرم پایین صفحه اعلام فرمایید باسپاس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
e312

شادی روح شهید عزیز
ابراهیم کشوری
صلوات

نام و نام خانوادگي:ابراهيم کشوري

نام پدر:غلامرضا

تاريخ تولد:44/03/10

سن:21

استان:فارس

شهرستان:استهبان

بخش:مركزي

عضويت:سپاه

يگان:ل 33المهدي

عمليات:كربلاي 5

مدت حضور:***** روز

شغل:پاسدار وظيفه

تحصيلات:ديپلم

مسئوليت:تك تير انداز

تعداد دفعات اعزام:*****

تاريخ شهادت:65/10/20

مکان شهادت:شلمچه

نحوه ي شهادت:اصابت تركش به گلو

تاريخ دفن:*****

وصیت نامه

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

زندگی نامه

يادنامه‌اي از شهيد عزيز ابراهيم كشوري

نام پدر: غلامرضا               محل و تاريخ تولد: استهبان 1344

سن: 21 سال                        تحصيلات: ديپلم

شغل: سرباز                        وضعيت تأهل: متأهل

ارگان اعزام كننده: سپاه        تاريخ شهادت: 20/10/65

محل دفن: استهبان

بت‌هاي جهل و نفاق چنان آتشي بر سينه‌ي ابراهيم(ع) زده‌اند كه براي نابودي آنها رفتن را برمي‌گزيند و تبر عدل بر دوش نهادن را، ابراهيم‌هاي زمان نيز چنين.

«ابراهيم» هفت بهار از عمرش مي‌گذشت كه رخسارش پاييزي گشت و در بستر بيماري افتاد. اما پدر و مادرش چنان به آستان دوست ناله زدند و به امام رضا(ع) متوسل شدند كه ضامن آهو، ضامنش گشت و شفا يافت.

«ابراهيم» فردي تسبيح‌گو بود و ستايشگر، و اهل نماز جمعه و جماعت. پانزده ساله بود كه گام در بسيج نهاد و نام خود را در صحيفه‌ي عشق نوشت و به حلقه‌ي بسيجيان پيوست. تحصيلات خود را تا اخذ ديپلم ادامه داد و پس از آن، براي خدمت مقدس سربازي آماده شد. هنگام رفتن، نگاه عاشقش را به چشمان نگران مادر دوخت و دستان پينه بسته‌ي پدر را در دست فشرد، با آنها خداحافظي كرد و ره‌كربلا در پيش گرفت.

وي يكي از نيروهاي مخلص انقلاب و بسيج بود كه در ميدان جنگ، تولدي دوباره يافت. دير زماني بود كه چشمان شب پيماي او با تاريكي شب رفيق شده بود، هنگامي كه براي نماز برمي‌خاست

و در نماز شبانه‌اش از محبوب، طلب وصال مي‌نمود. در مواقع سخت جبهه، تنها آيه‌هاي پرنور قرآن بود كه چون تارهاي مهتاب بر قلبش مي‌نشست و او را سرشار از يقين مي‌كرد.

«ابراهيم» در «عمليات كربلاي 5» صبور و مقاوم، علم بر دوش نهاد و به معركه‌ي عشق آمد و حماسه‌ها آفريد. او كه كبوتر دلش از قفسِ خاكي دنيا به تنگ آمده بود، به آسمان پرواز كرد و با خاك وداع گفت.

 

شعر شهدایی

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

آثار

 

 

 

 

فیلم و مستند

پوستر شهید

درصورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید

کاربر گرامی چنانچه به این شهید عزیز علاقه مند هستید میتوانید به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید

ورود سریع به سامانه

ثبت نام سریع در سامانه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

 

پایگاه اطلاع رسانی شهدای استهبان(زیرمجموعه سایت میقات نور)  اواسط آذر ماه 99 توانست قدم به قدم و با صبر و حوصله آمار دقیق و شفاف شهدای شهرستان قرآنی استهبان را با قابلیت جستجوی گسترده و بازبینی ، ویرایش و جداسازی آثار،زندگی نامه،وصیت نامه،تصاویر رزمندگان اسلام،فیلم مصاحبه ،چند بیت شعر این 415 شهید را بارگذاری نموده،بنحوی که در حال حاضر همگان می توانند علاوه بر مشاهده اطلاعات شهید موردنظر،اطلاعات ارزشمند خود را برایمان ارسال تا در معرض دید و نظر همگان قرار دهیم.

اینجانب از این فرصت استفاده می نمایم و ضمن تبریک بخاطر طراحی جدید و سرعت بالا و امکانات فوق العاده برای دسترسی عموم و بارگذاری حجم عظیمی از آثار شهدا و جذابیت سایت ،مجددا و خاضعانه باز هم تقاضا نمایم،هر گونه خاطرات و اسناد و مدارکی از این دلاور مردان مخلص که در سخت ترین شرایط،مظلومانه فدای ما و نسل های آینده شدند از طریق فرم ارسال اطلاعات شهدا، به هر شکل ممکن به دست ما برسانند تا در این سایت پرارزش در معرض دید عموم قرار دهیم،مخصوصا خاطرات ناگفته و جذاب برای جوانان مشتاق فرهنگ ایثار و شهادت.

از همه سازمان هایی که اسناد و مدارکی برای انتشار دارند یا عکس،فیلم و صوت مرتبط با شهدای استهبان در اختیار دارند برای استفاده مشتاقان برایمان ارسال نمایند زیرا تنها مرکزی که توانسته است آثار تمام  شهدای استهبان را بادقت کامل در معرض دید همگان قرار دهد همین پایگاه می باشد.

و لازم به این نکته میباشد که تمام هزینه های این سایت شخصی میباشد  و هیچ ارگان و سازمانی دخالت در هزینه این سایت نداشته اند و لذا دوستانی که تمایل دارند می توانند در قسمت حمایت مالی از 1000 تومان تا… به این سایت کمک نمایند.

طراح و مدیر وبسایت 

حسن حیدریان