چند لحظه صبر نمایید همانا که خداوند با صابران است...

e305

پوینده راه شهدا سلام،شما میبایست وارد یا ثبت نام سایت شوید تا از اطلاعات شهدای عزیز استفاده نمایید

در صورتی که موفق به ثبت نام و یا ورود به سایت نشدید میتوانید با ما از طریق فرم ذیل در ارتباط باشید

در صورت مغایرت اطلاعات شهید ، مراتب را از طریق فرم پایین صفحه اعلام فرمایید باسپاس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
e305

شادی روح شهید عزیز
سهام پورکریمی علی آبادی
صلوات

نام و نام خانوادگي:سهام پور کريمي علي آبادي

نام پدر:جهانگير

تاريخ تولد:54/00/00

سن:20

استان:فارس

شهرستان:استهبان

بخش:رونيز ـ علي آباد

عضويت:سپاه

يگان:ل 19 فجر

عمليات:*****

مدت حضور:***** روز

شغل:پاسدار وظيفه

تحصيلات:اول راهنمايي

مسئوليت:تك تير انداز

تعداد دفعات اعزام:*****

تاريخ شهادت:74/06/16

مکان شهادت:سردشت

نحوه ي شهادت:*****

تاريخ دفن:*****

وصیت نامه

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

زندگی نامه

       يادنامه‌اي از شهيد عزيز سهام‌پور كريمي‌علي‌آبادي

نام پدر: جهانگير                 محل و تاريخ تولد: رونيزسفلي1354

سن: 20 سال                        تحصيلات: اول راهنمايي

شغل: سرباز                       وضعيت تأهل: مجرّد

محل شهادت: سردشت          محل دفن: رونيز سفلي

تاريخ شهادت: 16/6/1374

هنگامي كه طبيعت آرام آرام لباس سرد زمستاني خود را از تن بيرون مي‌آورد و به پيشواز بهاران مي‌رفت، كودكي از قبيله آفتاب طلوع كرد و با ميلاد خود، روستا را از عطر بودنش لبريز نمود.

«سهام» در خانواده‌اي رشد و نمو يافت كه كارگر و كم درآمد بود و با رنج و زحمت او را بزرگ كردند. از همان كودكي دست‌هايش با آب و خاك آشنا گشت و در گندمزارها و مزارع سرسبز روستا به كشاورزي پرداخت. با توجه به اينكه سن زيادي نداشت اما هر روز همراه با طلوع آفتاب چون بزرگمردي زحمتكش به دنبال پدر راهي مزرعه مي‌شد و براي كسب درآمدي حلال عرق مي‌ريخت و زحمت مي‌كشيد. سينه‌اي به وسعت دريا داشت و هيچگاه از كمبودهاي دنياي مادي گلايه نكرد. در همه حال سپاسگزار خدا بود و مي‌گفت: «خدا را شكر كنيد و راضي باشيد.» او علاقه زيادي داشت كه به فقرا كمك كند ولي از مال دنيا چيزي نداشت و دستش تهي بود اما با اين وجود با اعمال و رفتار خود دل نيازمندان را شاد مي‌كرد و چنانچه كاري داشتند برايشان انجام مي‌داد.

در دوران جنگ تحميلي كه آسمان هر روزه تشييع لاله‌ها را بهنظاره مي‌نشست و قامت عاشقان، چون سروي آزاده به زمين مي‌افتادوي براي تشييع پيكر شهيدان به «استهبان» مي‌آمد و تا گلزار شهدا آنها را همراهي مي‌كرد.

هنگامي كه او جواني هجده ساله گشت، جهت خدمت سربازي آماده شد و براي دفاع از انقلاب اسلامي و پاسداري از خون شهدا راهي «كردستان» گرديد، او در سرماي شديد و يخبندان آن منطقه نيز لحظه‌اي از ياد يار غافل نشد و با دلي لبريز از يقين و اميد به وصال، رو به محراب عشق مي‌كرد و دست‌هاي ستايشگرش را به درگاه خداوند بلند مي‌كرد.

او 22 ماه از خدمت سربازي را پشت سر نهاده بود، كه در منطقه‌ي «سردشت» در حين مأموريت بر اثر انفجار خمپاره و در يك آن، در هاله‌اي از دود و آتش پرگرفت و به خيل عاشقان شقايق پيشه پيوست.

 

شعر شهدایی

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

آثار

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

فیلم و مستند

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

پوستر شهید

درصورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید

کاربر گرامی چنانچه به این شهید عزیز علاقه مند هستید میتوانید به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید

ورود سریع به سامانه

ثبت نام سریع در سامانه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

 

پایگاه اطلاع رسانی شهدای استهبان(زیرمجموعه سایت میقات نور)  اواسط آذر ماه 99 توانست قدم به قدم و با صبر و حوصله آمار دقیق و شفاف شهدای شهرستان قرآنی استهبان را با قابلیت جستجوی گسترده و بازبینی ، ویرایش و جداسازی آثار،زندگی نامه،وصیت نامه،تصاویر رزمندگان اسلام،فیلم مصاحبه ،چند بیت شعر این 415 شهید را بارگذاری نموده،بنحوی که در حال حاضر همگان می توانند علاوه بر مشاهده اطلاعات شهید موردنظر،اطلاعات ارزشمند خود را برایمان ارسال تا در معرض دید و نظر همگان قرار دهیم.

اینجانب از این فرصت استفاده می نمایم و ضمن تبریک بخاطر طراحی جدید و سرعت بالا و امکانات فوق العاده برای دسترسی عموم و بارگذاری حجم عظیمی از آثار شهدا و جذابیت سایت ،مجددا و خاضعانه باز هم تقاضا نمایم،هر گونه خاطرات و اسناد و مدارکی از این دلاور مردان مخلص که در سخت ترین شرایط،مظلومانه فدای ما و نسل های آینده شدند از طریق فرم ارسال اطلاعات شهدا، به هر شکل ممکن به دست ما برسانند تا در این سایت پرارزش در معرض دید عموم قرار دهیم،مخصوصا خاطرات ناگفته و جذاب برای جوانان مشتاق فرهنگ ایثار و شهادت.

از همه سازمان هایی که اسناد و مدارکی برای انتشار دارند یا عکس،فیلم و صوت مرتبط با شهدای استهبان در اختیار دارند برای استفاده مشتاقان برایمان ارسال نمایند زیرا تنها مرکزی که توانسته است آثار تمام  شهدای استهبان را بادقت کامل در معرض دید همگان قرار دهد همین پایگاه می باشد.

و لازم به این نکته میباشد که تمام هزینه های این سایت شخصی میباشد  و هیچ ارگان و سازمانی دخالت در هزینه این سایت نداشته اند و لذا دوستانی که تمایل دارند می توانند در قسمت حمایت مالی از 1000 تومان تا… به این سایت کمک نمایند.

طراح و مدیر وبسایت 

حسن حیدریان