چند لحظه صبر نمایید همانا که خداوند با صابران است...

e188

پوینده راه شهدا سلام،شما میبایست وارد یا ثبت نام سایت شوید تا از اطلاعات شهدای عزیز استفاده نمایید

در صورت مغایرت اطلاعات شهید ، مراتب را از طریق فرم پایین صفحه اعلام فرمایید باسپاس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
e188

شادی روح شهید عزیز
نوذر شادمانی
صلوات

نام و نام خانوادگي:نوذر شادماني

نام پدر:كهزاد

تاريخ تولد:51/12/9

سن:18

استان:فارس

شهرستان:استهبان

بخش:رونيز عليا

عضويت:ژاندارمري

يگان:ژاندارمري

عمليات:*****

مدت حضور:***** روز

شغل:ارتشي

تحصيلات:دوم راهنمايي

مسئوليت:*****

تعداد دفعات اعزام:*****

تاريخ شهادت:64/11/06

مکان شهادت:جاده لامرد

نحوه ي شهادت:درگيري با اشرارمسلح

تاريخ دفن:*****

وصیت نامه

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

زندگی نامه

يادنامه‌اي از شهيد عزيز نوذر شادماني

نام پدر: كهزاد                      محل و تاريخ تولد: رونيز 1346

سن: 18 سال                        تحصيلات: دوم دبيرستان

شغل: نظامي                       وضعيت تأهل: متأهل

محل شهادت: جاده‌ي لامرد    نحوه‌ي شهادت: در‌گير‌ي با اشرار

تاريخ شهادت: 6/11/1364    محل دفن: رونيز

هواي پاك روستا آكنده از عطري دلپزير گشت، آن روز كه در خانه‌اي كوچك و باصفا مردي از تبار شقايق پا به عرصه گيتي نهاد. او در كنار مادر رنجيده و زحمتكش خود لحظه‌ها را سپري كرد و از نگاهش درس صبر و استقامت آموخت. «نوذر» از همان روزهاي كودكي با محبّت و خوش رفتار بود و بسيار زيرك و باهوش؛ چنانكه مادرش مي‌گويد: «او با همسايگان، دوستان و آشنايان به خوبي رفتار مي‌كرد و آن‌قدر اخلاقش خوب بود كه ديگر هيچ كدام از فرزندانم مثل نوذر نمي‌شوند.» جواني بلند همّت بود و علاقه‌ي زيادي به ورزش داشت، در مسابقات ورزشي شركت مي‌كرد و صاحب مقام و امتياز مي‌شد. روح بلند و سرشار از عطوفتش باعث شده بود كه در بيرون از منزل به پدرش كمك كند و در خانه چون ياوري همراه و همدل، مادرش را ياري دهد. او بسيار شوخ طبع بود و با ديگران به مزاح مي‌پرداخت اما نه آنگونه كه باعث رنجش و ناراحتي آنها شود.

علاقه‌ي او نسبت به بسيج بر هيچ كس پوشيده نبود و هرگاه در مسجد يا بسيج مراسمي بود، تا نصف شب در آنجا مي‌ماند و با شور و شوق و هيجان خاصي فعّاليت مي‌نمود.

در عنفوان جواني براي خدمت به اسلام و ميهن به استخدام نيروي انتظامي (ژاندارمري) درآمد تا براي دفاع از ارزش‌هاي بدست آمده كه ماحصل خون شهيدان بود در هر سنگري كه لازم باشد دفاع كند و بجنگد.

دشمنان اسلام و انقلاب كه براي اجراي نقشه‌هاي شوم و سياه خود، مترصّد فرصت بودند از حضور نيروهاي رزمنده در جبهه‌هاي نبرد سوء استفاده كرده و با راه‌اندازي كاروانهاي قاچاق مواد مخدر، ضمن ضربه زدن به اقتصاد مملكت، در صدد تباهي جوانان و نوجوانان اين مرز و بوم برآمدند. «نوذر» يكي از آن دلاورمرداني بود كه براي مبارزه‌اي بي‌امان با سوداگران مرگ، وارد منطقه‌ي «لامرد فارس» شد و در درگيري با اشرار و قاچاقچيان به همراه ديگر همسنگرش، تا عرش برين پرواز كرد.

 

شعر شهدایی

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

آثار

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

فیلم و مستند

اطلاعاتی در این زمینه ثبت نشده است .از طریق فرم پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

پوستر شهید

درصورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید

کاربر گرامی چنانچه به این شهید عزیز علاقه مند هستید میتوانید به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید

ورود سریع به سامانه

ثبت نام سریع در سامانه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

 

پایگاه اطلاع رسانی شهدای استهبان(زیرمجموعه سایت میقات نور)  اواسط آذر ماه 99 توانست قدم به قدم و با صبر و حوصله آمار دقیق و شفاف شهدای شهرستان قرآنی استهبان را با قابلیت جستجوی گسترده و بازبینی ، ویرایش و جداسازی آثار،زندگی نامه،وصیت نامه،تصاویر رزمندگان اسلام،فیلم مصاحبه ،چند بیت شعر این 415 شهید را بارگذاری نموده،بنحوی که در حال حاضر همگان می توانند علاوه بر مشاهده اطلاعات شهید موردنظر،اطلاعات ارزشمند خود را برایمان ارسال تا در معرض دید و نظر همگان قرار دهیم.

اینجانب از این فرصت استفاده می نمایم و ضمن تبریک بخاطر طراحی جدید و سرعت بالا و امکانات فوق العاده برای دسترسی عموم و بارگذاری حجم عظیمی از آثار شهدا و جذابیت سایت ،مجددا و خاضعانه باز هم تقاضا نمایم،هر گونه خاطرات و اسناد و مدارکی از این دلاور مردان مخلص که در سخت ترین شرایط،مظلومانه فدای ما و نسل های آینده شدند از طریق فرم ارسال اطلاعات شهدا، به هر شکل ممکن به دست ما برسانند تا در این سایت پرارزش در معرض دید عموم قرار دهیم،مخصوصا خاطرات ناگفته و جذاب برای جوانان مشتاق فرهنگ ایثار و شهادت.

از همه سازمان هایی که اسناد و مدارکی برای انتشار دارند یا عکس،فیلم و صوت مرتبط با شهدای استهبان در اختیار دارند برای استفاده مشتاقان برایمان ارسال نمایند زیرا تنها مرکزی که توانسته است آثار تمام  شهدای استهبان را بادقت کامل در معرض دید همگان قرار دهد همین پایگاه می باشد.

و لازم به این نکته میباشد که تمام هزینه های این سایت شخصی میباشد  و هیچ ارگان و سازمانی دخالت در هزینه این سایت نداشته اند و لذا دوستانی که تمایل دارند می توانند در قسمت حمایت مالی از 1000 تومان تا… به این سایت کمک نمایند.

طراح و مدیر وبسایت 

حسن حیدریان